0

Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate sužaistos dar vienos atkaklios rungtynės Rytų konferencijoje, kur Vilniaus „Ober-Haus“ 2:4 (1:1, 1:1, 0:2) namų aikštelėje trečiadienio vakarą po atkaklios kovos nusileido konferencijos lyderiui Elektrėnų „Lokių – Poseidono“ klubui.

Įtemptose rungtynėse pirmieji pasižymėjo aikštelės šeimininkai, kurie išsiveržė į priekį po Vitalijaus Sevruko įvarčio (09:52).

Svečiai pademonstravo užsispyrimą ir rezultatą ne tik išlygino (Sergejus Krumkačius, 11:15), bet ir persvėrė jį savo naudai antrojo kėlinio pradžioje (Marius Lomakinas, 23:50).

„Ober-Haus“ turėjo paruošę atsakymą – Vladas Seniut išlygino rezultatą išnaudojęs kiekybinę daugumą (26:28).

Rungtynių nugalėtojas paaiškėjo tik paskutiniajame kėlinyje, kai iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei penkioms minutėms S.Krumkačius vėl pelnė įvartį (55:51). Netrukus „Lokiai-Poseidonas“ skaudžiai nubaudė varžovus, kai pelnė įvartį mažumoje (Karolis Janušauskas, 57:33) ir vilniečiai nebeatsitiesė.

Antrą kartą šiame sezone nugalėjęs Vilniaus klubą „Lokiai-Poseidonas“ susigrąžino konferencijos lyderės pozicijas.

„Ober-Haus“ – „Lokiai-Poseidonas“ 2:4 (1:1, 1:1, 0:2).

„Ober-Haus“: V.Sevrukas, V.Seniut po 1 įvartį.

„Lokiai-Poseidonas“: S.Krumkačius 2, M.Lomakinas, K.Janušauskas po 1 įvartį.

NLRL čempionato Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ 7 5 0 0 2 42:25 15

2. Vilniaus „Hockey Punks“ 7 4 0 0 3 23:28 12

3. Rokiškio „Rokiškis“ 4 3 0 0 1 24:11 9

4. Vilniaus „Ober-Haus“ 8 3 0 0 5 28:33 9

5. Juodupės „Juodupė“ 6 1 0 0 5 19:39 3

Centro konferencijoje Kauno „Baltų ainiai“ vos neišleido pergalės iš rankų ir tik po baudinių serijos rezultatu 7:6 (2:0, 0:4, 4:2, 0:0, 1:0) įveikė Kauno „Bizonų-2“ ekipą ir iki Centro konferencijoje primaunančių varžovų sumažino atsilikimą iki trijų taškų.

Rungtynėse komandos keitėsi vaidmenimis. Iš pradžių „Baltų ainiai“ išsiveržė į priekį 2:0 (Dovydas Žiūkas, 06:43, Lukas Žukauskas, 14:54).

Antrajame kėlinyje jau varžovai mušė įvarčius ir atsakė net keturiais taikliais smūgiais, kai po dukart pasižymėjo Marius Černiauskas (23:08, 24:28) ir Jevgenijus Čiugajus (28:16, 31:33).

Trečiajame kėlinyje M.Černiauskas padidino „Bizonai-2“ pranašumą iki 5:2 (46:45), tačiau „Baltų ainiai“ nepalūžo. Žygimantas Girdžius (47:43) ir L.Žukauskas (48:00) sumažino atsilikimą iki minimumo, o į „bizono“ Jono Vikniaus smūgį (53:04), “Baltų ainiai“ atsakė išlygindami rezultatą po L.Žukausko (54:02) ir J.Miklaševičiaus (58:27) smūgių.

Pratęsimo metu įvarčių pelnyta nebuvo, o baudinių serijoje lemiamu tapo antrasis Dovydo Žiūko smūgis, po kurio „Baltų ainiai“ šventė pergalę.

„Baltų ainiai“ – „Bizonai-2“ 7:6 (2:0, 0:4, 4:2, 0:0, 1:0).

„Baltų ainiai“: L.Žukauskas 3, J.Miklaševičius 2, D.Žiūkas, Ž.Girdžius po 1 įvartį.

„Bizonai-2“: M.Černiauskas 3, J.Čiugajus 2, J.Viknius 1 įvartis.

NLRL čempionato Centro konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kauno „Bizonai 2“ 9 6 1 1 1 48:29 21

2. Kauno „Baltų ainiai“ 9 5 1 1 2 55:29 18

3. Kauno „Sparnai - Staklės“ 8 4 0 0 4 36:34 12

4. Marijampolės „Sūduva“ 8 0 0 0 8 10:57 0