Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) 2013-2014 metų sezono praėjusios reguliariojo sezono savaitės (sausio 6-12 d.d.) geriausiais krepšininkais Rytų bei Vakarų konferencijose pripažinti Niujorko "Knicks" klubo puolėjas Carmelo Anthony'is ir Sakramento "Kings" komandos vidurio puolėjas DeMarcusas Cousinsas.

29-erių metų 203 cm ūgio C.Anthony'is praėjusią savaitę padėjo Niujorko klubui iškovoti visas tris pergales ir šiuose susitikimuose vidutiniškai pelnė po 27 taškus bei perėmė po 2,33 kamuolio, aikštelėje praleisdamas po 39,2 minutės.

Sėkmingiausiose savaitės rungtynėse "Knicks" puolėjas sausio 9-ąją į Majamio "Heat" (laimėta 102:92) ekipos krepšį įmetė 29 taškus, atkovojo 8 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

23-jų metų 211 cm ūgio vidurio puolėjas D.Cousinsas su "Kings" klubu taip pat laimėjo visus tris praėjusios savaitės mačus bei svariai prisidėjo prie pergalių: į varžovų krepšį įmetė vidutiniškai po 25 taškus ir atkovojo po 12,7 kamuolio per aikštėje vidutiniškai praleistas 37,2 minutės.

Visose trejose savaitės rungtynėse krepšininkas atliko dvigubą dublį ir pratęsė šią seriją iki dešimties rungtynių iš eilės. Sėkmingiausiame savaitės susitikime sausio 7-ąją su Portlando "Trail Blazers" komanda D.Cousinsas prie pergalės 123:119 prisidėjo 35 taškais ir 13 atkovotų kamuolių.

Be laureatais paskelbtų krepšininkų, į NBA lygos reguliariojo sezono savaitės žaidėjo titulą Rytų bei Vakarų konferencijose pretendavo Joe Johnsonas (Bruklino "Nets"), Ty Lawsonas (Denverio "Nuggets"), Joshas Smithas (Detroito "Pistons"), Darrenas Collisonas ir Blake'as Griffinas (abu - Los Andželo "Clippers"), Mike'as Conley (Memfio "Grizzlies"), LaMarcusas Aldridge'as (Portlando "Trail Blazers") ir Timas Duncanas (San Antonijaus "Spurs").

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.