Kėdainių „Nevėžio“ (7-7) komandai Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) nepavyko nutraukti nesėkmių serijos. Gintaro Leonavičiaus treniruojama ekipa išvykoje 62:79 (10:25, 18:17, 21:21, 13:16) nusileido Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (10-6) krepšininkams.

Tai buvo jau penktasis iš eilės „Nevėžio“ pralaimėjimas. Paskutinį sykį kėdainiečiai šventė pergalę lapkričio 30 d., kuomet išvykoje 82:77 pranoko Panevėžio „Lietkabelio“ klubą.

„Pieno žvaigždės“ galingai pradėjo rungtynes, net daugiau nei šešias minutes neleisdama varžovams pelnyti nė taško. Tai leido šeimininkams dar nesibaigus pirmajam kėliniui susikraui dviženklę persvarą (22:1, 7-ąją min.).

Visgi Kėdainių ekipa nenuleido rankų ir spurtavo 19:4 bei sumažino atsilikimą iki 6 taškų (20:26, 13-ąją min.). Netrukus ketvirtąją asmeninę pražangą užsidirbo Valdas Dabkus, Vidas Ginevičius buvo nubaustas technine pražanga ir „Pieno žvaigždės“ vėl nutolo – 38:25.

Svečiai dar kelis kartus buvo priartėjęs iki 12 taškų skirtumo, bet į visus tolimesnius jų bandymus atkurti intrigą pasvaliečiai atsakydavo rezultatyviomis atakomis.

„Pieno žvaigždės“: Egidijus Dimša 24 (8 išpr. praž.), Artūras Jomantas 16 (7 atk. kam.), Dovydas Redikas 14, Rolandas Alijevas 10, Evaldas Kairys 8.

„Nevėžis“: Vidas Ginevičius 11, Arvydas Šikšnius 10, Gintaras Leonavičius 10, Povilas Butkevičius 9, Valdas Dabkus 8.

Kitas rungtynes „Nevėžis“ žais sekmadienį (01.12) namuose su Kauno „Žalgirio“ ekipa, o „Pieno žvaigždės“ tą pačią dieną savo aikštėje egzaminuos Kauno rajono „LSU-Atleto“ krepšininkus.