Trečią pergalę iš eilės - aštuntą per vienuolika paskutiniųjų mačų - Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ketvirtą vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Toronto "Raptors" (14 pergalių ir 15 pralaimėjimų) klubas su Jonu Valančiūnu.

Antradienį svečiuose "Raptors" krepšininkai daugiau nei 21 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po ypač sėkmingo ketvirtojo kėlinio - 85:79 (21:16, 15:26, 21:20, 28:17) - nugalėjo devintojoje pozicijoje Rytuose esančią Čikagos "Bulls" (12 pergalių ir 18 pralaimėjimų) komandą

Starto penkete žaidęs ir svariausiai prie pergalės prisidėjęs lietuvis pelnė 15 taškų, po krepšiais atkovojo 9 (2 - puolime) ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus, dukart suklydo bei surinko 5 asmenines pražangas. Per 38 žaidimo minutes (37:58) J.Valančiūnas pataikė 5 dvitaškius iš 10 ir realizavo 5 baudų metimus iš 6.

13 taškų į arenos šeimininkų krepšį įmetė Kyle'as Lowry'is, 11 - DeMaras DeRozanas, 10 - Patrickas Pattersonas, po 9 - Amiras Johnsonas ir Greivis Vasquezas, 8 - Johnas Salmonsas.

"Bulls" gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Luolas Dengas (16 tšk.), Jimmy'is Butleris (15 tšk.), Mike'as Dunleavy'is (13 tšk.), Tajus Gibsonas (12 tšk.), ir Joakimas Noahas (17 taškai bei 16 sugriebtų kamuolių).

Tai buvo penktoji "Raptors" krepšininkų pergalė per šešerias paskutiniąsias reguliariojo sezono rungtynes.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.