23-ąją nesėkmę 38-osiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė ir į dešimtąją vietą Rytų konferencijoje nukrito Dainius Zubraus Naujojo Džersio "Devils" klubas, pirmadienį svečiuose 2:5 (0:1, 1:2, 1:2) pralaimėjęs antrojoje pozicijoje absoliučioje įskaitoje ir Vakarų konferencijoje esantiems Čikagos "Blackhawks" (58 tšk.) ledo ritulininkams.

16 su puse minutės (16:32) aikštelėje praleidęs D.Zubrus kartą smūgiavo į šeimininkų vartus, blokavo varžovo metimą ir išvengė baudos minučių.

Iš viso per 38-erias rungtynes 35-erių metų lietuvis įmušė 8 įvarčius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir "atsėdėjo" 22 baudos minutes.

Po įvartį į aikštės šeimininkų vartus įmušė Stephenas Gionta (25:37) ir Michaelis Ryderis (40:59).

Nugalėtojų gretose dviem įvarčiais pasižymėjo Patrickas Sharpas (12:59, 45:54), dar po įvartį pelnė Patrickas Kane'as (27:57), Bryanas Bickellas (32:27) ir Nickas Leddy's (52:59).