Anglijoje pergales šventė „Tottenham“ ir „Everton“ klubai

Sekmadienį Anglijoje buvo sužaisti du "Premier" lygos XVII-ojo turo susitikimai.

Ankstesniame mače Mauricio Pochettino treniruojami "Southampton" futbolininkai priėmė Timo Sherwoodo vadovaujamą "Tottenham" ekipą.

13-ąją minutę į priekį šeimininkus tolimu smūgiu išvedė komandos kapitonas Adamas Lallana, tačiau 25-ąją lygybę švieslentėje atstatė "Spurs" puolėjas Emmanuelis Adebayoras.

Antrojo kėlinio pradžia susiklostė nesėkmingai "šventiesiems", kurių gynėjas Josas Hooiveldas įsimušė į savus vartus.

Netrukus rezultatą vėl išlygino puolėjas Ricky Lambertas, pasiuntęs kamuolį į tuščius vartus po puikaus A.Lallanos perdavimo, tačiau dar po penkių minučių sumaištimi varžovų gynyboje pasinaudojo pirmojo įvarčio autorius E.Adebayoras, kurio tikslus smūgis 64-ąją minutę, kaip vėliau paaiškėjo, buvo pergalingas.

Po šio mačo "Tottenham" ekipa žengia 7-oje turnyrinės lentelės vietoje su 30 taškų. "Southampton" klubas, surinkęs 24, rikiuojasi 9-oje pozicijoje.

Vėliau vykusiame susitikime tarp "Swansea City" ekipos ir "Everton" futbolininkų pergalę rezultatu 2 - 1 šventė Roberto Martinezo auklėtiniai.

Į priekį "irisai" įsiveržė po 66-ąją minutę Seamuso Colemano tolimo šūvio, tačiau kurioziškas Brayano Oviedo įvartis į savus vartus rezultatą išlygino.

Vis dėlto, Liverpulio miesto komandai pavyko švęsti pergalę, mat 84-ąją minutę baudos smūgiu varžovų vartininkų vilčių nepaliko jaunasis Rossas Barkley.

Po šios pergalės "Everton" futbolininkai pakilo į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą, aplenkdami "Chelsea" ekipą. Pastaroji pirmadienį vakare išvykoje susikaus su "Arsenal" klubu.