Šeštą pergalę devintose VTB Vieningosios krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo trečią vietą dešimties komandų A grupėje užimantis Simo Jasaičio ir Manto Kalniečio Kransnodaro "Lokomotiv-Kuban" (Rusija) klubas, pirmadienį svečiuose 73:65 (15:10, 15:9, 31:26, 12:20) įveikęs šeštąją nesėkmę per aštuonis susitikimus patyrusią bei aštuntojoje pozicijoje likusią Zgoželeco "Turow" (Lenkija) ekipą su Denisu Krestininu.

S.Jasaitis į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 11 taškų ir rezultatyvumu komandoje nusileido tik Derrickui Brownui (18 tšk.) bei Marcusui Williamsui (16 tšk.). Per 33 minutes (32:49) lietuvis pataikė 2 tritaškius iš 6, 1 dvitaškį iš 4 bei realizavo 3 baudų metimus iš 4. Be to jis po krepšiais atkovojo 12 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą, sykį suklydo ir prasižengė 2 kartus.

30 su puse minutės (30:23) aikštėje praleidusio M.Kalniečio sąskaitoje 5 (tritaškiai 1/4, dvitaškiai 1/4) taškai, 4 atkovoti ir 3 perimti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai, klaida ir 4 pražangos.

15 su puse minutės (15:30) šeimininkų gretose žaidęs D.Krestininas taškų nepelnė (dvitaškiai 0/1), tačiau atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį bei prasižengė 3 kartus.

20 taškų į svečių krepšį įmetė Johnas Prince'as, 13 - Damianas Kuligas, 12 - Tony's Tayloras.

A grupėje pirmauja aštuonis susitikimus iš devynių galimų laimėję Kazanės "Uniks" (Rusija) krepšininkai, lenkiantys Lietuvos krepšinio lygos vicečempioną Vilniaus "Lietuvos rytą" (7 pergalės ir 2 pralaimėjimai).

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

10.Nimburko ČEZ (Čekija) 9 2 7 22,2

B grupėje pirmauja visus aštuonis susitikimus laimėję Maskvos srities "Chimki" (Rusija) klubas, kurį treniruoja Rimas Kurtinaitis.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Maskvos srities "Chimki" (Rusija) 8 8 0 100

2. Maskvos CSKA (Rusija) 8 7 1 87,5

3. Samaros "Krasnyje Krylja" (Rusija) 9 5 4 55,6

4. Liubercų "Triumf" (Rusija) 8 4 4 50

5. Rygos VEF (Latvija) 9 4 5 44,4

6. Minsko "Cmoki-Minsk" (Baltarusija) 9 4 5 44,4

7. Volgogrado "Krasnyj Oktiabr" (Rusija) 9 4 5 44,4

8. Astanos "Astana" (Kazachstanas) 9 3 6 33,3

9. Klaipėdos "Neptūnas" 8 2 6 25

10.Mariupolio "Azovmaš" (Ukraina) 9 2 7 22,2

Pirmą ir antrą vietas grupėse užėmusios komandos iš karto pateks į ketvirtfinalį, o trečią-šeštą vietas grupėse užėmusios ekipos atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.