0

Kovinga „Arsenal“ ir „Everton“ akistata baigėsi lygiosiomis

Sekmadienį Anglijoje įvyko du "Premier" lygos XV-ojo turo susitikimai.

Nesėkmių seriją nutraukė naujojo stratego Rene Meulensteeno vadovaujami "Fulham" futbolininkai.

"Craven Cottage" stadione šeimininkai rezultatu 2 - 0 įveikė "Aston Villa" futbolininkus ir iškovojo tris svarbius taškus.

Pergalę sostinės klubui lėmė Steve'o Sidwello ir Dimitaro Berbatovo įvarčiai. "Fulham" futbolininkai po šio mačo žengia 18-oje turnyrinės lentelės vietoje su 13 taškų, "Aston Villa", surinkusi 19, rikiuojasi 10-oje.

Vėliau vykusioje akistatoje tarp čempionato lyderių "Arsenal" ir "Everton" ekipų užfiksuotos lygiosios rezultatu 1 - 1.

Rungtynes geriau pradėjo "irisai", spaudę varžovus pirmojo kėlinio pradžioje, tačiau prieš pertrauką įkvėpti savų sirgalių "kanonieriai" keletą kartų grasino Timo Howardo vartams.

Antrajame kėlinyje mačas klostėsi apylygiai, tačiau 80-ąją minutę Mesutas Ozilas po Theo Walcotto perdavimo išvedė į priekį šeimininkus.

Įkaitusi atmosfera "Emirates" stadione aprimo, kuomet rezultatą 84-ąją minutę išlygino Gerardas Deulofeu.

Mačo pabaigoje puikią progą pasižymėti turėjo Mathieu Flamini, o Olivierio Giroud smūgiuotas kamuolys atsimušė į skersinį.

Po šio turo "Arsenal" klubas atstumą iki artimiausių persekiotojų padidino iki 5 taškų.