Penktadienį Ispanijoje buvo sužaistos šešerios Karaliaus taurės ("Copa del Rey") rungtynės, o vienuose iš jų susitiko Ispanijos čempionai.

"Barcelona" išvykoje susigrūmė su "Cartagena" futbolininkais, kuriuos tik po atkaklios kovos palaužė rezultatu 1-3.

Pirmieji į priekį įsiveržė aikštės šeimininkai, tačiau dar pirmajame kėlinyje katalonams pavyko pelnyti du įvarčius. Pasižymėjo Pedro bei Cescas Fabregasasas.

76-ąją minutę rezultatą padvigubino tas pats Pedro, ko galutinį tašką rungtynių pabaigoje padėjo po keitimo pasirodęs Jeanas Marie Dongou.

Antroji dvikova tarp šių komandų įvyks gruodžio 17-ąją dieną, o dvikova įvyks "Camp Nou" stadione.

Taip pat pergales šventė Sevilijos miesto komandos, o lygiosiomis tenkinosi "Villarreal", San Sebastiano "Real Sociedad" bei Madrido "Rayo Vallecano".