Buvusi NBA žvaigždė, o dabar Bruklino „Nets“ ekipos vyriausiasis treneris Jasonas Kiddas ėmėsi gudrių manevrų, kad išneštų sveiką kailį, rašo bleachsport.com.

Rungtynėse su Los Andželo „Lakers“ ketvirtojo kėlinio pabaigoje strategas jau negalėjo imti minutės pertraukėlių, o likus žaisti kiek daugiau nei 8 sekundes Jodie Meeksas pataikė pirmą mestą baudą ir varžovai pirmavo – 94:96. Tuo metu J. Kiddas nusprendė aptarti paskutinių sekundžių taktiką su Tyshawnu Tayloru, o šis eidamas esą netyčia atsitrenkė į trenerį,kuriam išsipylė ant parketo gėrimas su ledukais.

Peržiūrėjus NBA komisarams vaizdo įrašą, aiškiai matosi, kad J. Kiddas savo žaidėjui liepia į jį atsitrenkti: „Hit me“ (Trenkis į mane), kad uždelstų laiką ir spėtų paaiškinti paskutinių sekundžių taktiką.

Tačiau Bruklino ekipa pralaimėjo „Lakers“ rezultatu – 94:99.