„Maxima Latvija“ melavo dėl nuosavybės teisių į sugriuvusį pastatą?

„Mes pirkome... nuomojomės šį pastatą iš „Homburg Zolitūde“ ir visus darbo leidimus bei mūsų parduotuvės atidarymo klausimus sprendėme kartu su valdytojais, architektais ir statybos bendrovės valdyba“, – tiesioginio eterio metu painiodamasi pasakojo „Maxima Latvija“ komunikacijos vadovė Viktorija Gulbe. Iš tiesų ne šiaip susipainiojo, o akivaizdžiai sumelavo, praneša focus.lv. Kas iš tiesų yra sugriuvusio parduotuvių komplekso savininkas?

Praėjus kelioms akimirkoms, kai pareiškė, kad „Maxima“ įsigijo pastatą, V. Gulbe minėjo, kad „pastato valdytoja – „Homburg Zolitūde““. O taip nėra. Vėliau „Maxima Latvijos“ atstovė teigė: „Stogas mums nepriklauso... stogas priklauso „Homburg“. Taigi – kam priklauso stogas? Arba – kam būtent priklausė Zolitūdėje sugriuvęs „Maximos XX“ pastatas?

Iki šiol publikacijose apie sugriuvusį prekybos centrą jo valdytojai – „Maxima Latvija“ – stengėsi laikytis atstumo nuo atsakomybės, leisdami suprasti, kad įmonė yra tik patalpų nuomininkė, todėl savininko atsakomybė už prekybos centrą jiems nepriklauso. „Maxima“ iš tiesų nuomojosi, tačiau viešai prieinama informacija, kad jau nuo praėjusių metų vidurio patalpos buvo nuomojamos ne iš „Homburg“, o iš UAB „Tineo“, išpirkusios iš „Homburg“ užbaigtą projekto dalį – parduotuvės pastatą.

Latvijos nekilnojamojo turto asociacijos vieši duomenys skelbia, kad 2012-aisiais „Kipre registruota (priklauso ofšorinei „Foumico Investments Limited“ bendrovei, kurios vienintelis valdytojas yra Robertas Vyšniauskas) lietuviško kapitalo bendrovė „Tineo“ nusipirko apytikriai 70 proc. nekilnojamojo turto objekto Priedaines gatvėje, kurį sudaro 1,03 hektaro žemės ir keli namai. Pardavėjas – olandų bendrovė „Homburg Eastern Europe Fund B.V.“, kuriam vis dar priklauso šio komplekso dalis, tačiau ji buvo užstatyta hipotekai už 3,03 mln. latų.

Tai liudija „Homburg“ teiginių, kad hipotekos apribojimai buvo taikomi tik gyvenamiesiems namams, o pačiai parduotuvei, kuri buvo išpirkta – ne, naudai.


Rašyti komentarą...
K
Kęstas
2013-11-25 16:36:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Monopolijų ir vagių palaižūnams Lietuvoje:

Ar jūs vis dar norite, kad tokie žmonės eksplotuotų atominę elektrinę mūsų kaimynystėje? O juk neseniai Maksima turėjo statytyti Lietuvos atominę elektrinę bei jai vadovauti... Saujelės prasivogusių degtinės prekybininkų fantazijos polėkiai yra beribiai. Gerai, kad Baltijos šalių žmonės jau supranta, kas yra kas [1]. Daugiau apie tai - surašius Google paieškoje žodžius: mokslas-studijos-ekonomika.
Atsakyti
0

A
AKROPOLIS-GRAIKŲ NUOSAVYBĖ
2013-11-26 00:19:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Akropolis . Liuksemburgo įmonė -„Agile Finance SA“ direktorius vadovauja ir Airijoje įregistruotai „Agile Investment Limited“. Jos Vilniaus
biuro 73 proc. akcijų yra įsigijęs Nerijus Numavičius, „Vilniaus prekybos“ pagrindinis akcininkas. Šį įsigijimą palaimino Konkurencijos taryba.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų