0

Šeštadienį Vokietijos „Bundesliga“ čempionate buvo sužaistos šešerios XIII-ojo turo rungtynės.

Įdomiausia dvikova įvyko Dortmunde, kur vietos „Borussia“ susitiko su praėjusį sezoną visus įmanomus titulus iškovojusia Miuncheno „Bayern“ ekipa. Kovingame mače Josepo Guardiolos auklėtiniai rezultatu 0-3 įveikė šeimininkus.

Pirmajame kėlinyje įvarčių nebuvo pelnyta, tačiau abi komandos turėjo progų pasižymėti. Savo žiūrovų palaikomi „geltonai juodi“ labiau atakavo ir Manuelis Neueris ne kartą išgelbėjo bavarus nuo įvarčio.

Kitos 45 minutės sėkmingesnės buvo svečiams iš Miuncheno. Pirmąjį įvartį dar 67-ąją minutę pelnė buvęs „Borussia“, o dabar bavarams priklausantis Mario Gotze. Vokietis pasižymėjo po puikaus Thomaso Mullerio perdavimo.

Antrasis šiame susitikime pasižymėjo Arjenas Robbenas, o lemiamą tašką vos po dviejų minučių padėjo Thomas Mulleris, kurio įvartis užtvirtino Vokietijos čempionų pergalę išvykoje.

Kitose rungtynėse Lėverkuzeno „Bayer“ minimaliu skirtumu įveikė Berlyno „Hertha“, „Wolfsburg“ ir „Nurnberg“ akistata baigėsi taikiai, o Gelzenkircheno „Schalke“ išvykoje išplėšė rezultatyvias lygiąsias.