0
TV3

Atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato „Akropolio“ taurei laimėti rungtynėse Klaipėdoje vietos „Baltija“ antradienio vakarą 3:4 (1:2, 2:1, 0:1) nusileido Šiaulių „Ledo linijai“.

Atkaklioje dvikovoje „Ledo linija“ gana lengvai pelnė du įvarčius kai jau rungtynių pradžioje pasižymėjo Igoris Krumkačius (01:48) ir Dmitrijs Panovs (03:03).

„Baltija“ perėmė iniciatyvą į savo rankas ir kūrė daugiau progų nei varžovai, o viena jų baigėsi Michailo Cvetkovo įvarčiu (06:02).

Antrajame kėlinyje „Baltijos“ jaunimas išnaudojo kiekybinę persvarą, kai Lukas Jonuška pakartojo Ervino Bazevičiaus metimą į vartus (22:31).

„Ledo linija“ dar kartą išsiveržė į priekį po Artūro Gavrilovo taiklaus smūgio (29:53), o įtampa ant ledo didėjo. Po vieną abiejų komandų žaidėją užsidirbo 2+10 minučių nuobaudas už smūgį varžovui į galvą.

„Baltija“ dar kartą rado jėgų išlyginti rezultatą, kai vienas link varžovų vartų pabėgo Ervinas Bazevičius (37:26).

Trečiajame kėlinyje „Ledo linija“ trečią kartą išsiveržė į priekį išnaudojusi kiekybinę persvarą po Tado Zupkos įvarčio (54:10).

„Baltija“ likus dviems minutėms iki trečiojo kėlinio pabaigos paprašė 30 sek. pertraukėlės ir bandė šturmuoti varžovų vartus, tačiau rezultato pakeisti nesugebėjo ir šiauliečiai iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

„Baltija“ – „Ledo linija“ 3:4 (3:4 (1:2, 2:1, 0:1).

„Baltija“: M.Cvetkovas, L.Jonuška, E.Bazevičius po 1 įvartį.

„Ledo linija“: I.Krumkačius, D.Panovs, A.Gavrilovas, T.Zupka po 1 įvartį.

NLRL čempionato Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Šiaulių „Ledo linija“ 3 3 0 0 0 15:3 9

2. Kaliningrado „Delovaja Rus“ 2 2 0 0 0 16:4 6

3. Klaipėdos „Baltija“ 2 1 0 0 1 7:7 3

4. Klaipėdos „Kirai“ 2 0 0 0 2 3:9 0

5. Kauno „Bizonai-1“ 3 0 0 0 3 4:22 0