Lietuvos futbolo rinktinė metus užbaigė lygiosiomis su Moldova

Pirmadienio vakarą Lietuvos futbolo rinktinė sužaidė paskutines šių metų rungtynės. Draugiškas susitikimas įvyko Moldovoje.

Mūsų šalies futbolininkai išvykoje tarpusavyje susigrūmė su Moldovos rinktine. Po atkaklios kovos nugalėtojas nepaaiškėjo ir komandos išsiskyrė taikiai, 1-1.

Pirmasis kėlinys prasidėjo šeimininkų spurtu. Moldoviečiai ne kartą pabandė nuginkluoti Emilijų Zubą, tačiau jiems nepavyko pelnyti įvarčio, nepaisant dominavimo aikštėje.

Kiek vėliau žaidimas išsilygino. Kėlinio pabaigoje savo rinktinės palaikyti susirinkusiems sirgaliams teko nusivilti, nes 39-ąją minutę po puikios atakos pasižymėjo Mindaugas Kalonas.

Antrajame kėlinyje lietuviams nepavyko išsaugoti pranašumo. 72-ąją minutę rezultatą išlygino varžovai, kuomet pasižymėjo saugas Arturas Ionita.

Per likusį laiką nei vienai rinktinei pasižymėti nepavyko ir rungtynių arbitras užfiksavo kovingas lygiąsias.

Moldova 1 – 1 Lietuva

39‘ [0 – 1] M.Kalonas

72‘ [1 – 1] A.Ionita

Startinės sudėtys:

Lietuva: E.Zubas, V.Andriuškevičius, T.Kijanskas, M.Žaliūkas, S.Mikoliūnas, V.Borovskij, M.Panka, G.Vičius, D.Petravičius, M.Kalonas, E.Razulis.

Moldova: I.Cebanu, V.Bolohan, P.Racu, A.Epureanu, A.Ionita, A.Gatcan, A.Antoniuc, A.Dedov, L.Henrique, V.Bordan, E.Sidorenco.