Elektrėnų „Energijos“ ledo ritulininkai savaitgalį sužaidė dvejas Baltarusijos aukščiausios lygos rungtynes su Gardino „Neman2”. Pirmajame susitikime elektrėniškiai net 6 – 0 (2:0, 3:0, 1:0) sutriuškino aikštės šeimininkus, o antrosiose jau teko pripažinti baltarusų pranašumą 5 – 7 (4:2, 1:2, 0:3). Baudos minutės 18 – 12.

Šaštadienio susitikimo eiga neatspindi galutinio rezultato – „Gardino2“ ekipa žaidė pasistiprinusi žaidėjais iš „Extralygos“ ir nuo pat pirmųjų minučių aktyviai spaudė lietuvius, tačiau tobulai rungtyniavęs vartų sargas Nerijus Dauksevičius į neviltį varė varžovų puolėjus: „Tai buvo rungtynės, kai mums viskas sekėsi - ir atlaikyti varžovų metimus, ir pelnyti įvarčius. Smagu, kai tokios dienos aplanko mus“.

Įvarčius pelnė: Paulius Gintautas (17:39 ir 34:31 min.), o po kartą pasižymėjo Dovydas Kulevičius (15:26), Dominykas Bisturys (29:27), Aivaras Bendžius (34:45) bei Justinas Vėželis (44:07).

Sekmadienio susitikimas prasidėjo nuo pagrindinio rungtynių teisėjo šou – „Energijos“ žaidėjai buvo siunčiami ant nubaustųjų suolelio be didesnės priežasties, kartą net dviese. Nepaisant didelio varžovų spaudimo elektrėniškiai pirmavo pirmus du kėlinius, tačiau lemiamu tapo trečiojo pradžia, kai per pirmas tris minutes „Neman2” pelnė du įvarčius, o kėlinio viduryje pridėjo dar vieną. Aktyvus elektrėniškių spaudimas situacijos švieslentėje nepakeitė. Galutinis rezultatas 5 - 7 (4:2, 1:2, 0:3). Baudos minutės 30 – 14.

Apie rungtynes Dovydas Kulevičius: „pirmųjų rungtynių rezultatas neatitinka situacijos aikštėje – varžovai žaidė labai galingai, tačiau puikiai vartus saugojo Nerijus Dauksevičius, o mums pavyko realizuoti susikurtas progas. Antrajame susitikime labai daug sumaišties įnešė pagrindinis rungtynių teisėjas, kas ženkliai įtakojo galutinį rezultatą. Nieko baisaus, bet kokiu atveju tai buvo puikios rungtynės, daug išmokome kaip komanda“.

Vartus vėl gynė Nerijus Dauksevičius, Tomas Vyšniauskas nerungtyniavo. Kiek rimta šeštadienio susitikime patirta gynėjo trauma paaiškės artimiausiu metu.

Nesustabdomas prieš „Neman2” vėl buvo Paulius Gintautas, pelnęs net tris įvarčius (4:43, 9:39 ir 28:27 min.), dar po vieną pridėjo Martynas Šlikas (9:46), bei Petras Nausėda (19:11).

Elektrėnų „Energija“ po 22 sužaistų rungtynių, surinkę 45 taškus, įsitvirtino 3 – ioje turnyrinės lentelės vietoje.

Lapkričio 21-22 dienomis „Energija“ svečiuose žais su jaunaisiais „Raubiči-97“ (25 tšk.), užimančiais 10-ą vietą.