Prieš kameras pravirkusi D. Ibelhauptaitė prisipažino niekada nenorėjusi turėti vaikų

„Žudžiausi gal keturis kartus, bet niekada – dėl meilės, – jau šiandien, penktadienį, 19.50 val. „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Kitoks pokalbis“ atsivers režisierė Dalia Ibelhauptaitė. – Tada, kai įstojau į režisūrą A. Lunačiarskio teatro meno institute (GITIS), nesupratau tos jų mokyklos – kai žmogus tarsi sulaužomas. Tik žinojau, kad negaliu verkti ar apalpti institute. Ne sykį buvo, kad išeidavau už instituto tvoros ir apalpdavau. Tiesa, nė vienas mano žudymasis nebuvo tikras – tai buvo pagalbos šauksmas.“

Garsi moteris neslėps, kad jai jau pabodo teisintis, kodėl išvyko iš Lietuvos ir kodėl jiedu su vyru, žinomu Didžiosios Britanijos aktoriumi ir režisieriumi Dexteriu Fletcheriu, neturi vaikų. „Nuoširdžiai, niekada nenorėjau turėti vaikų. Toks mūsų gyvenimo būdas, mūsų teisė, mūsų laisvė“, – šį vakarą 19.50 val. „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Kitoks pokalbis“ ištars D. Ibelhauptaitė.

REKLAMA

„Jei Dalia norėtų, ji nuvažiuotų į Afriką ir įsivaikintų juoduką“, – režisierė, išgirdusi šią artimo bičiulio, garsiausio Lietuvos dizainerio Juozo Statkevičiaus interviu nuskambėjusią frazę, netikėtai prisipažins: „Ne. Tai mano labai gražiai atidirbta istorija Lietuvos spaudai. Nes jei pasakai, kad įsivaikinsi, visi nurimsta ir tada tu gali gyventi kaip nori. Turėti vaikų, kad aš galėčiau dalyvauti šeimų šventėse, kai tau vaikas kaip šuo – turėti, nešiotis, kaip dabar madinga, po pažastimi? Man darbas, spektakliai visada buvo pirmoje vietoje.“

Vis dėlto pravirkti balsu prieš „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Kitoks pokalbis“ filmavimo kameras heroję privers dar skaudesni išgyvenimai. Kai kurios režisierės D. Ibelhauptaitės gyvenimo detalės pasirodys tokios tikros ir šokiruojančios, kad ašarų nenulaikys ir laidos vedėja A. Kilkuvienė.

Kaip niekada jautrus ir tikras „Kitoks pokalbis“ su D. Ibelhauptaite ir A. Kilkuviene jau šiandien, penktadienį, lapkričio 15-ąją, 19.50 val. tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų