0

Ketvirtą pergalę penktose ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro rungtynėse iškovojo ir D grupės vienvaldžiu lyderiu tapo Manto Kalniečio ir Simo Jasaičio Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (Rusija) klubas, ketvirtadienį namuose 85:84 (21:13, 19:29, 21:16, 24:26) įveikęs ketvirtojoje pozicijoje esančią Vitorijos "Laboral Kutxa" (Ispanija) ekipą su Rimantu Kaukėnu.

S.Jasaitis nugalėtojams pelnė 4 taškus, po krepšiais atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išvengė klaidų bei dusyk prasižengė. Per 23 žaidimo minutes (23:05) jis pataikė 1 tritaškį iš 2, prametė visus 5 dvitaškius bei realizavo vienintelį baudos metimą.

M.Kalniečio sąskaitoje - 4 (tritaškiai 0/1, dvitaškiai 2/4) taškai, 2 gynyboje sugriebti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir klaida (14 min. 58 sek.).

R.Kaukėnas per 7 minutes (7:02) taškų nepelnė - prametė tritaškį bei atliko rezultatyvų perdavimą.

23 taškais prie pergalės prisidėjo Derrickas Brownas, 19 - Krunoslavas Simonas, 13 - Marcusas Williamsas.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Milko Bjelica (16 tšk.), Tiboras Pleissas ir Andresas Nocioni (po 15 tšk.) bei Walteris Hodge'as (12 taškų).