0

„Real“ namuose sutraiškė „Anadolu Efes“ krepšininkus

Fantastišką pergalę Eurolygos B grupėje iškovojo Madrido „Real“ (5/0) krepšininkai, kurie savų žiūrovų akivaizdoje 103:57 (19:13, 28:10, 23:23, 33:11) sutrypė Stambulo „Anadolu Efes“ (3/2) komandą.

Po pirmųjų dešimties minučių Ispanijos čempionai turėjo nežymią 6 taškų persvarą, tačiau po galingai sužaisto antrojo kėlinio ispanų pranašumas šoktelėjo iki 24 taškų (47:23).

Nors po didžiosios pertraukos žaidimas kiek apsilygino, paskutinė mačo atkarpa vėl priklausė „Real“ krepšininkams – uraganiniu puolimu atakas rengę Pablo Laso auklėtiniai aikštėje išdarinėjo viską, ką tik norėjo ir sutraiškė Stambulo ekipą 103:57.

„Real“: Ioannis Bourousis (3/3 tritaškiai, 7 atk. kam.) 17, Nikola Mirotičius (3/4 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 6 atk. kam.), Sergi Rodriguezas (11 rez. perd.) ir Jaycee Carrollas (4/5 tritaškiai) po 14, Sergio Llullas 10.

„Anadolu Efes“: Scotty Hopsonas (5/8 dvitaškiai) 13, Kostas Vasileiadis 11, Stanko Baračas (5/7 dvitaškiai) 10, Tadija Dragičevičius 8, Jamonas Gordonas (5 atk. kam., 6 rez. perd.) 6.