Trečiąją ketvirtosiose ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro rungtynėse iškovojo ir D grupės lyderę Tel Avivo "Maccabi" (Izraelis) komandą pavijo Manto Kalniečio ir Simo Jasaičio Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (Rusija) klubas, ketvirtadienį svečiuose 72:69 (17:12, 19:19, 17:10, 19:28) įveikęs antrąją nesėkmę patyrusią bei trečiojoje pozicijoje likusią Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) ekipą su Jonu Mačiuliu.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs S. Jasaitis pelnė 14 taškų, perėmė 2 kamuolius, sykį suklydo bei triskart prasižengė. Per 25 žaidimo minutes (24:51) puolėjas iš Lietuvos pataikė 4 tritaškius iš 6 ir abu baudų metimus, tačiau prametė dvitaškį.

M. Kalniečio indėlis į pergalę - 7 taškai, 7 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai, 6 klaidos bei pražanga. Per 33 minutes (33:13) jis pataikė 1 tritaškį iš 6 bei 2 dvitaškius metimus iš 3. 13 taškų prie pergalės prisidėjo Derrickas Brownas, 11 - Sergejus Bykovas, 10 - Richardas Hendrixas.

J. Mačiulis į svečių krepšį įmetė 10 taškų ir rezultatyvumu šeimininkų gretose nusileido tik Jamesui Gistui (18 tšk.) bei Nikui Pappui (13 taškų).

Per 25 aikštelėje praleistas minutes Lietuvos rinktinės puolėjas pataikė 2 tritaškius iš 7, 2 dvitaškius iš 5, tačiau vienintelis jo baudos metimas skriejo pro šalį.

Kitose grupės rungtynėse netikėtą nesėkmę savo aikštėje patyrė Vitorijos "Laboral Kutxa" (Ispanija) komanda, 63:73 (15:25, 17:6, 19:23, 12:19) pralaimėjusi pirmąją pergalę iškovojusiems Belgrado "Crvena Zvezda" (Serbija) krepšininkams.

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Tel Avivo "Maccabi" (Izraelis) 3 1 325:298

2. Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (Rusija) 3 1 285:279

3. Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) 2 2 337:316

4. Vitorijos "Laboral Kutxa" (Ispanija) 2 2 306:312

5. Belgrado "Crvena Zvezda" (Serbija) 1 3 325:336

6. Vilniaus "Lietuvos rytas" 1 3 275:312

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.