Vakar per atsakomąsias 2013–2014 metų sezono Lietuvos futbolo federacijos (LFF) „Druskininkų Hermio“ taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynes tarp Vilniaus MFD „Žalgirio“ ir Pakruojo „Kruojos“ užfiksuotas kuriozinis įvykis. 64 minutę, „Kruojai“ pirmaujant rezultatu 1:0, R. Beniušio smūgiuotas kamuolys lėkė į tuščius vartus. Tačiau A lygos lyderius nuo įvarčio išgelbėjo bala.

Pelnytas įvartis galėjo komplikuoti „Žalgirio padėtį patekti į kitą etapą, tačiau rungtynių pabaigoje įmušti Kamilio Bilinskio ir Pavelo Komolovo įvarčiai vilniečiams atvėrė kelią į pusfinalį.

Turbūt toks kuriozinis vaizdelis sulauks ir užsienio spaudos dėmesio, juk ne kiekvieną dieną gali išvysti tokį įvykį futbolo stadione.