0

Antrą pergalę trečiose 2013-2014 metų ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro D grupės trečiojo turo mače iškovojo Graikijos čempionas Atėnų "Panathinaikos" klubas su Jonu Mačiuliu, penktadienį svečiuose po pratęsimo 90:86 (22:26, 11:22, 15:8, 26:18, 16:12) privertęs pasiduoti trečią nesėkmę iš eilės patyrusius autsaiderius Belgrado "Crvena Zvezda Telekom" (Serbija) krepšininkus.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 16 taškų, gynyboje atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po trissyk suklydo bei prasižengė. Per daugiau nei 34 žaidimo minutes J.Mačiulis pataikė 3 tritaškius iš 6, 1 dvitaškį iš 2 bei realizavo 5 baudų metimus iš 6.

24 taškais prie pergalės prisidėjo Nikos Pappas, 13 - Mike'as Batiste'as, 12 - Dimitris Diamantidis.

Aikštelės šeimininkų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Blake'as Schilbas (19 tšk.), Charlesas Jenkinsas (17 tšk.) ir Jaka Blažičius (14 taškų).

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Tel Avivo "Maccabi Electra" (Izraelis) 2 1 249:224

2. Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) 2 1 268:244

3. Vitorijos "Laboral Kutxa" (Ispanija) 2 1 243:239

4. Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (Rusija) 2 1 213:210

5. Vilniaus "Lietuvos rytas" 1 2 201:236

6. Belgrado "Crvena Zvezda Telekom" (Serbija) 0 3 252:273

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.