0

Trečiąją pergalę iš eilės ULEB Eurolygos krepšinio turnyro reguliariojo sezono starte iškovojo Lino Kleizos Stambulo "Fenerbahce Ulker" (Turkija) klubas, ketvirtadienį namuose A grupės lyderių dvikovoje 86:60 (26:16, 18:17, 17:14, 25:13) nugalėjęs Maskvos CSKA (Rusija) krepšininkus.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 12 taškų, po krepšiais atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir dusyk suklydo. Per 26 su puse minutės (26:29) L. Kleiza prametė visus 3 tritaškius, pataikė 5 dvitaškius iš 8 bei realizavo 2 baudų metimus iš 3.

Rezultatyviau už Lietuvos rinktinės puolėją nugalėtojų gretose žaidė tik Bojanas Bogdanovičius (23 tšk.), Bo McCalebbas (14 tšk.) ir Emiras Preldzičius (13 tšk.).

Svečių ekipoje išsiskyrė Vladimiras Micovas (20 tšk.), Kyle'as Hinesas (17 tšk.) ir Viktoras Chriapa (9 taškai).

Paskutiniosiose A grupės trečiojo turo rungtynėse staigmeną pateikė Eurolygos debiutantė Nantero JSF (Prancūzija) komanda, po ypač sėkmingo ketvirtojo kėlinuko svečiuose 71:67 palaužusi "FC Barcelona" (Ispanija) krepšininkų pasipriešinimą.