Įspūdingiausią pergalę šiame Baltarusijos „Aukščiausios“ lygos sezone pasiekė daugkartinė Lietuvos čempionė Elektrėnų „Energija“. Penktadienį „Energija“ savų žiūrovų akivaizdoje sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes ir net 11:3 (4:0, 4:0, 3:2) „sutrypė“ Bresto „HC Brest-2“ ledo ritulininkus.

Elektrėniškiai nuo pat pirmųjų sekundžių „užlipo“ ant varžovų, kurie netūrėjo net kvapo pasipriešinti – po dviejų kėlinių 8 – 0. Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, kuris pasibaigė rezultatu 3 – 3. Baudos minutės rungtynėse „Energija“ 10 min., „Brest2” 12 min.

Apie rungtynes komandos veteranas Šarūnas Kuliešius:

- „Noriu pasidžiaugti, kad komanda sužaidė abejas rungtynes labai atsakingai ir labai rezultatyviai, taip nudžiuginome savo sirgalius. Vis dėlto, mano nuomone, tokių rungtynių kaip šiandien geriau nebūtų, nes tarp kėlinių jau pradedame kalbėti apie picas, kas išmuša iš vėžių ir ne visada gerai paveikia sekančius susitikimus“.

Lietuvos komandos gretose vėl sužibėjo jaunasis puolėjasPaulius Gintautas, pelnęs net 4 įvarčius (0:40, 4:27, 31:45 ir 46:47 min.). Du įvarčius pridėjo Andrius Židkovas (13:46 ir 30:11) ir Dovydas Kulevičius (18:06 ir 49:06), o po kartą įvarčiais pasižymėjo Šarūnas Kuliešius (23:28), Vytautas Jagelavičius (23:40) ir Aivaras Bendžius(45:30). „Energijos“ vartus visas rungtynes saugojo jaunasis Donatas Žukovas.

Paguodos įvarčius svečiams įmušė Dmitrijus Klimovecas (41:17), Andrejus Goroško (42:50) ir Maksimas Tomašukas (59:59).

„Energija“ (30 tšk.) turnyrinėje lentelėje pakilo į 6-ą vietą, o „HC Brest-2“ (10 tšk.) užima vos 11-ą poziciją. Lapkričio 3-4 dienomis „Energija“ namuose priims Novopolocko „Chimik-SKA-2“ (36 tšk.) klubą, užimantį 3-ią vietą turnyrinėje lentelėje.