0

Antrą įvartį Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariajame sezone pelnė Dainius Zubrus, o lietuvio Naujojo Džersio "Devils" (5 tšk.) klubas iškovojo pirmą pergalę - po septynių nesėkmių iš eilės - bei Rytų konferencijoje pakilo į tryliktą vietą.

Šeštadienį namuose "Devils" ledo ritulininkai 4:0 (2:0, 2:0, 0:0) sutriuškino penktą nesėkmę per septynis mačus patyrusią bei į keturioliktą poziciją Rytuose nukritusią Niujorko "Rangers" (4 tšk.) komandą.

35-erių metų lietuvio puolėjo įvartis antrajame kėlinyje (34:32) užfiksavo galutinį mačo rezultatą.

Per nepilnas 17 žaidimo minučių (16:45) jis dukart metė į varžovų vartus (kartą netaikliai) bei išvengė baudos minučių.

Iš viso D.Zubraus sąskaitoje per 8 reguliariojo sezono rungtynes - 2 įvarčiai, rezultatyvus perdavimas ir 4 baudos minutės.

Kitus įvarčius arenos šeimininkams daugiau nei 16 tūkst. žiūrovų akivaizdoje pelnė Andrejus Loktionovas (7:22), Adamas Henrique'as (12:37) ir Michaelas Ryderis (26:00).

Vartininkas Cory'is Schneideris atrėmė visus 22 svečių metimus bei pirmą kartą "Devils" gretose į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.