0
TV3

Pirmą pralaimėjimą antrose kontrolinėse rungtynėse patyrė JAV viešinti Rusijos krepšinio čempionė Maskvos CSKA komanda, trečiadienį po pratęsimo 93:95 (26:27, 23:24, 14:27, 23:8, 7:9) turėjusi pripažinti Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) San Antonijaus "Spurs" krepšininkų pranašumą.

Pirmosiose kontrolinėse rungtynėse maskviečiai po pratęsimo 108:106 (25:17, 28:23, 24:19, 19:27, 12:10) nugalėjo Minesotos "Timberwolves" ekipą.

Trečiadienio mače 20 taškų svečiams pelnė Jeremy'is Pargo, 16 - Sonny'is Weemsas, 12 - Viktoras Chriapa, 10 - Vitalijus Fridzonas, 8 - Nenadas Krstičius.

Arenos šeimininkų gretose rezultatyviausiai žaidė Patty'is Millsas ir Emanuelis Ginobilis (po 14 tšk.), Aronas Baynesas (12 tšk.), Timas Duncanas (10 tšk.), Borisas Diawas (8 tšk.) ir Kawhis Leonardas (7 taškai).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.