0

JAV viešinti Maskvos CSKA komanda kontrolinėse rungtynėse Mineapolyje po pratęsimo 108:106 nugalėjo NBA klubą „Timberwolves“. 26 taškus nugalėtojams pelnė Milošas Teodosičius.

Prie pergalės po 13 taškų pridėjo Vitalijus Fridzonas ir Nenadas Krstičius, 12 – Aleksandras Kaunas, 11 – Viktoras Chriapa. Aikšės šeimininkų ekipoje išsiskyrė Derrickas Williamsas – 21 taškas, Kevinas Martinas – 16 ir Ricky Rubio – 10.

„Iškovojome pergalę, tačiau jos nereikia sureikšminti, – kalbėjo CSKA strategas Ettore Messina. – „Timberwolves“ komandoje vyko daug keitimų, aikštėje daug laiko praleido atsarginiai krepšininkai. Varžovai tik rengiasi sezonui ir optimalios sportinės formos dar nepasiekė. Kita vertus, mūsų ekipa nusipelnė pagyrų, nes varžovams teko leisti pagrindinius žaidėjus, kad sumažintų atsilikimą.“

Prieš rungtynes tylos minute buvo pagerbtas legendinio krepšininko ir trenerio Sergejaus Belovo atminimas. Velionis Anapus iškeliavo spalio 3 dieną sulaukęs 70 metų. Antrąsias rungtynes CSKA žais naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį su „San Antonio Spurs“ klubu.