Įspūdingai NKL sezoną pradėjo „Trakų“ krepšininkai. Pirmose rungtynėse Dainiaus Miliūno vadovaujama komanda rezultatu 76:59 (14:21, 23:15, 18:16, 21:7) patiesė NKL čempionus „Mažeikius“.

Mačą trakiečiai pradėjo nervingai. Pirmųjų klubo taškų NKL pirmenybėse autoriumi tapo Osvaldas Olisevičius. Vis dėlto įsibėgėti „Trakams“ buvo sunku ir varžovai įgijo dviženklę persvarą – 2:12. Komandą taikliais metimais išjudino Julius Kazakauskas, tačiau klaidų gausa šeimininkams neleido priartėti - 14:21

Antrajame ketvirtyje klaidų skaičius ženkliai sumažėjo, o „Mažeikiai“ ėmė klimpti „Trakų“ gynyboje. Tai leido sušvelninti deficitą iki minimumo (24:25). Baigiantis kėliniui „Trakai“ po Evaldo Baniulio reido išsiveržė į priekį ir ilgoji pertrauka prasidėjo D. Miliūno auklėtiniams pirmaujant 37:36.

Po pertraukos „Trakai“ tęsė puikų žaidimą gynyboje. Po O. Olisevičiaus tritaškio skirtumas šoktelėjo iki šešių taškų (44:38). Iš jo estafetę perėmė J. Kazakauskas. Vis dėlto „Mažeikiai“ atkakliai laikėsi ir neleido „Trakams“ pabėgti. Prieš lemiamą mačo dalį trakiečių pirmavo 55:52.

Vakaro puošmena tapo ketvirtasis kėlinys. NKL čempionai tiesiog uždusino galinguose „Trakų“ gynybos gniaužtuose. O pranašumas po truputį augo, kol likus 5 minutėms pasiekė dviženklę ribą 67:57. Prie tokios persvaros labiausiai prisidėjo Simonas Lekys ir Rytis Juknevičius, daugiausiai baudos metimais kartu pelnę 10 taškų. Bandę gelbėtis tolimais metimais ir asmeniniais reidais mažeikiškiai nieko nepešė ir leido šeimininkams iškovoti sensacingą pergalę rezultatu 76:59.

„Trakai“: O. Olisevičius 19 (7 atk. kam.), J. Kazakauskas 15 (9 atk. kam., 6 kl.), R. Juknevičius 11, T. Pipiras 9, E. Baniulis 8 (10 atk. kam.), S. Lekys 6, E. Jezukevičius ir D. Pipiras (6 kl.) po 4.

„Mažeikiai“: M. Reminas 19, I. Vaitkus ir I. Razutis po 10 (5 rez. perd., 5 per. kam.).