Šešių komandų „Rixos Cup“ turnyre Kauno „Žalgirio“ krepšininkai liko ketvirti. Neblogai sužaidę pirmąsias minutes su Stambulo „Anadolu Efes“ komanda žalgiriečiai turėjo pripažinti pilna sudėtimi rungtyniavusių varžovų pranašumą 65:94 (21:24, 17:20, 15:26, 12:24). „Žalgirio“ gretose trūko Roberto Javtoko, Martyno Pociaus, Kšištofo Lavrinovičiaus, Siimo-Sanderio Vene ir Šarūno Jasikevičiaus.

Mačą taikliais tritaškiais pradėjo Justinas Dentmonas ir Artūras Milaknis (6:2). Nepaisant pastarojo gynėjo tikslaus perdavimo Vyteniui Lipkevičiui, turkai buvo trumpam persvėrę rezultatą – 9:8. Tada žalgiriečiai spurtavo net 10:0. Tadas Klimavičius įmetė puskablį, J.Dentmonas pataikė iš vidutinio nuotolio, perėmęs kamuolį įdėjo A.Milaknis, o Paulius Jankūnas pridėjo 4 taškus – 18:9. Puikaus starto rezultatai ėmė blėsti aikštelėje pasirodžius antrojo kauniečių penketo žaidėjams. „Anadolu Efes“ atsakė spurtu 15:3 ir po pirmojo kėlinio „Žalgiris“ atsiliko 21:24.

Antrojo ketvirčio pradžia mūsiškiams klostėsi sudėtingai. Kasparas Vecvagaras įmetė iš vidutinio nuotolio, baudas realizavo Tomas Dimša, varžovą apžaidė T.Klimavičius, bet Stambulo ekipa laužė svečių gynybą po krepšiu ir atsiplėšė 38:28. Reikiamu momentu „Žalgirio“ gretose prabilo A.Milaknis. Snaiperis smeigė du tritaškius iš eilės, dvitaškį pridėjo Tauras Jogėla ir skirtumas sumenko iki 2 taškų (38:40). Visgi, trys neatsikovoti kamuoliai po savo krepšiu per paskutiniąją minutę sutrukdė žalgiriečiams laimėti kėlinį – 38:44.

J.Dentmono tritaškis ir P.Jankūno tolimas metimas leido kauniečiams kurį laiką turėti vienženklį deficitą (43:51). Tada veiksmų ėmėsi pagrindiniai „Anadolu Efes“ žaidėjai. Zoranas Planiničius, Jamonas Lucasas ir Semihas Erdenas įveikdavo mūsiškių gynybą ir išaugino pranašumą – 62:44. K.Vecvagaro tritaškis ir Vaido Kariniausko 6 taškai šiek tiek atgaivino „Žalgirio“ puolimą, bet didžiąją dalį kėlinio rungtyniavę jaunieji žalgiriečiai nesugebėjo sustabdyti labiau patyrusių varžovų – 53:70.

Tarsi kerštaudamas už tris pralaimėjimus „Žalgiriui“ praėjusiame sezone „Anadolu Efes“ vyr. treneris Oktay Mahmutis aikštelėje ir toliau laikė savo pagrindinius krepšininkus. Per tris minutes jie pelnė 11 taškų be atsako ir atsiplėšė nepavejamai 81:53. Vėliau T.Klimavičius pasižymėjo iš po krepšio, ketvirtąjį tritaškį ir prasiveržimą po krepšiu pridėjo A.Milaknis (60:84). Tritaškį pataikė ir K.Vecvagaras bei du taškus pelnė J.Dentmonas (65:86), bet per paskutines porą minučių skirtumas dar labiau išaugo – 65:94.

„Žalgiris“: A.Milaknis 16 (4/6 trit.), P.Jankūnas 10, J.Dentmonas 10 (4 rez. perd.), K.Vecvagaras 9, T.Klimavičius 6, V.Kariniauskas 6, V.Lipkevičius 3, T.Dimša 2, T.Jogėla 2, M.Kupšas 1, V.Čižauskas 0.

„Anadolu Efes“: S.Hopsonas 13, Z.Planiničius 12 (6 rez. perd.), B.Batukas 12, S.Erdenas 9 (7 atk. kam., 2 blk.), D.Kilicli 9. J.Lucasas 8 (6 rez. perd.), D.Balbay 8, K.Gonlumas 6 (5 atk. kam.), S.Baračas 6 (6 atk. kam.), C.Osmanas 5, K.Vasileiadis 4, D.Savanovičius 2.