0

Ispanijoje buvo sužaistos trejos "Primera" čempionato 4-ojo turo rungtynės.

"Camp Nou" stadione "Barcelona" susitiko su svečiais iš Sevilijos. Po dramatiškos kovos minimalią pergalę rezultatu 3-2 iškovojo šalies čempionai.

Pirmieji į priekį įsiveržė Katalonijos ekipos futbolininkai, kuomet 36-ąją minutę po puikaus Adriano perdavimo galva kamuolį į varžovų vartų tinklą pasiuntė Dani Alvesas.

Antrajame kėlinyje Gerardo Martino auklėtiniai neketino sustoti ties vienu įvarčiu ir 76-ąją minutę pasižymėjo Lionelis Messi, tačiau vos po kelių minučių rezultatą išlygino Ivanas Rakitičius.

Vis dėlto svečiai nepasidavė ir per pridėtą teisėjo laiką sugebėjo pelnyti dar vieną įvartį, tačiau užsivedę "Barcelona" futbolininkai paskutinėmis mačo sekundėmis pelnė pergalingą įvartį.

Tuo tarpu savo žiūrovų akivaizdoje Karaliaus taurės nugalėtojai be didesnio vargo rezultatu 4-2 įveikė lygos naujokę "Almeria" ekipą.

Įvarčius Madrido "Atletico" gretose pelnė Davidas Villa, Diego Costa (11m. baudinys), Tiago ir Koke. Tuo tarpu varžovų komandoje įvarčius pelnė Rodri ir Aleixis Vidalis.