„Lietuvos rytui“ nepavyko prasimušti į Klaipėdoje vykstančio V.Garasto taurės turnyro finalą - antrose B grupės rungtynėse sostinės ekipa 77:96 nusileido Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“, rašo oficialus klubo tinklalapis.

Susitikimą vilniečiai pradėjo tokiu startiniu penketu: Omaras Cookas, Martynas Gecevičius, Steponas Babrauskas, Stevanas Jelovacas ir Tautvydas Lydeka. Rungtynių pradžioje Dainiaus Adomaičio vadovaujama komanda varžovus apibėrė tritaškių lietumi ir pirmavo 10:3 (7 min.). „Lokomotiv-Kuban“ atsakė taikliais metimais iš po krepšio 14:7 (5 min.). Kėlinuko pabaigoje rusai surengė spurtą, tačiau LKL vicečempionai vis dar pirmavo 25:24 (10 min.). Po trumpos pertraukos į aikštę sugrįžusiems „Lietuvos ryto“ žaidėjams vis nepavykdavo pralaužti priešininkų gynybos, rusai pelnė šešis taškus be atsako (25:30, 23 min.). Vilniečių puolimas toliau strigo, „Lokomotiv-Kuban“ tuo pasinaudojo ir nutolo 31:40 (27 min.). Įpusėjus rungtynėms Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai buvo priekyje 35:52. Trečiame ketvirtyje Lietuvos ekipos gretose įsisiautėjo S.Jelovacas ir M.Gecevičius - skirtumas sumenko iki vienženklio skaičiaus. Tačiau Krasnodaro ekipa vėl neliko skolinga - 60:77 (30 min.). Paskutinėje susitikimo dalyje „Lietuvos ryto“ žaidėjams priartėti nepavyko ir finalinė sirena užfiksavo galutinį rezultatą 77:96.