Sekmadienį Vokietijoje pasibaigusiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate Lietuvos komanda taip ir liko be medalių.

Sekmadienį vakare nesėkmes patyrė ir abi baidarių bei kanojų Lietuvos estafečių komandos.

Lietuvos kanojininkai - Jevgenijus Miasniakinas, Artūras Giliasevičius, Vytautas Prunskus ir Tomas Gadeikis - estafetės 4 po 200 metrų pirmajame atrankos plaukime sugaišo 2 minutes 59,647 sekundės ir liko šeštoje vietoje bei, bendroje įskaitoje užėmę dešimtąją vietą, į finalą nepateko. Nuo penktąją vietą užėmusių latvių, kurie iškovojo paskutinį - devintąjį - kelialapį į finalą, lietuviai atsiliko 1,57 sekundės.

Lietuvos baidarininkų kvartetas - Ignas Navakauskas, Edvinas Ramanauskas, Aurimas Lankas ir Vitalijus Seja - pirmajame kvalifikaciniame plaukime distanciją įveikė per 2 minutes 34,461 sekundės ir liko šeštas, o bendroje įskaitoje tenkinosi tik septynioliktąja pozicija.