Pasaulio, Europos ir olimpinė čempionė plaukikė Rūta Meilutytė tapo keturiskart pasaulio jaunimo čempione!

Ketvirtąjį aukso medalį Jungtiniuose Arabų Emyratuose besibaigiančiame pasaulio jaunimo (merginų 14-17 metų amžiaus ir vaikinų 15-18 metų amžiaus) plaukimo čempionate šeštadienį iškovojo Rūta Meilutytė - šįsyk lietuvė triumfavo plaukdama 50 m laisvu stiliumi.

Lietuvos plaukikė finale sugaišo 25,10 sekundžių ir 0,09 sekundės pagerinusi pačiai priklausiusį šalies rekordą, vos 0,06 sekundės aplenkė šios rungties favorite laikytą rusę Rozaliją Nasretdinovą.

Bronza šioje distancijoje tenkinosi Sionhan Haughey (25,38 sek.) iš Honkongo.

Devynis kartus šalies rekordus gerinusi R. Meilutytė Dubajuje iškovojo net šešis medalius - be minėto aukso medalio ji taip pat tapo čempione plaukdama 50 ir 100 m nuotolius krūtine bei 200 m kompleksinio plaukimo distancijoje ir dusyk iškovojo sidabrą - 100 laisvu stiliumi nuotolyje bei su Lietuvos komandos draugais - Danu Rapšiu, Povilu Strazdu ir Eva Gliožeryte - mišrioje 4 po 100 m kompleksinio plaukimo estafetėje.

Dar vieną sidabro medalį Lietuvai pelnė Danas Rapšys (100 m nugara).