Atvirajame Vokietijos sportinių šokių čempionate vykusiose WDSF pasaulio profesionalų lygos "Supper Grand Prix" klasikinių sportinių šokių varžybose (45 poros) finale triumfavo italas Mirko Gozzoli poroje su Edita Daniūte.

Trečiąją vietą, finale aplenkę poras iš Ukrainos, Kinijos ir Rusijos, užėmė kauniečiai Donatas Vėželis bei Lina Chatkevičiūtė.

Antri buvo šokėjai iš Vokietijos - Benedelto Ferruggia ir Claudia Koehler.

Ten pat vykusiose "Rising Star Latin America" sportinių šokių varžybose (dalyvavo 288 poros) Lietuvos pora - Dmitrijus Buninas bei Polina Mamykina - iškovojo antrąją vietą.

Jaunimo standartinių šokių varžybose (172 poros) triumfavo Dominykas Granskas poroje su Kotryna Petrošiūte, o Vilius Jakas ir Gabrielė Siriūnaitė užėmė ketvirtąją vietą.

Antri šešių porų finale buvo Rumunijos šokėjai Vladas Pislariu bei Eszter Pop, treti - rusai Aleksejus Barkovas ir Anna Griščenko.