0

Pasaulio čempionate startavo mūsų šalies maratono bėgikės – Diana Lobačevskė, Živilė Balčiūnaitė ir Remalda Kergytė. Aukštą 12 vietą užėmė D. Lobačevskė, 42, 195 metrų distanciją įveikusi per 2 val. 29 min. 22 sek., tuo tarpu Ž. Balčiūnatė liko 20 (2:31:49), o R. Kergytė - 29-ta (2:37:58).

Iki šiol geriausiai Lietuvos istorijoje, planetos pirmenybėse, maratono rungtyje 2009 metais Berlyne pasirodė po dopingo skandalo šiuo metu į didįjį sportą grįžus Ž. Balčiūnaitė, užėmusi 18 vietą (2:31:06).

Aukso medalį iškovojo ir pasaulio čempionės titulą apgynė Kenijos bėgikė Edna Ngeringwony Kiplagat (2:25:44), sidabrą - italė Valeria Straneo (2:25:58), o bronzą japonė Kayoko Fukushi (2:27:44).

TAIP PAT SKAITYKITE:

Planetos pirmenybėse – sprinterės A. Šerkšnienės rekordas ir bilietas į pusfinalį

Startas pasaulio lengvosios atletikos čempionate – Z. Sendriūtė pirmuoju bandymu pateko į finalą