XXVII-osios vasaros universiados Kazanėje (Rusija) lengvosios atletikos turnyre sėkmingai moterų 800 m bėgimo pusfinalio barjerą įveikė abi Lietuvos atstovės Eglė Balčiūnaitė ir Natalija Piliušina.

Antrajame pusfinalio bėgime E. Balčiūnaitė sugaišo 2 minutes 1,33 sekundės ir, pagerinusi asmeninį sezono rekordą, įvykdė pasaulio pirmenybių B lygio normatyvą bei finišavo antra, o bendroje įskaitoje tarp pusfinalio dalyvių liko ketvirta. Greičiau už lietuvę pusfinalyje bėgo tik rusė Jekaterina Kupina (2:00,76), Margarita Mukaševa (2:00,92) iš Kazachstano bei dar vieną Rusijos atletė Jelena Kotulskaja (2:01,23).

N. Piliušina pirmajame pusfinalio bėgime distanciją įveikė per 2 minutes 1,59 sekundės ir, pagerinusi asmeninį rekordą, užėmė penktąją vietą bei į finalą pateko su septintu rezultatu.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.