Du vasaros universiados Rusijoje irklavimo regatos aukso medalius pirmadienį iškovojo Lietuvos atstovai. Vyrų porinės dvivietės valčių klasės finale Europos vicečempionai Saulius Ritter ir Rolandas Maščinskas aplenkė visus penkis varžovus, 2000 m distanciją įveikė per 6 minutes 36,76 sekundės bei finišavo pirmi.

Sidabro apdovanojimus pelnė ukrainiečiai Ivanas Dovhodko bei Aleksandras Nadtoka (6:48,96), o bronza tenkinosi rusai Dmitrijus Chmylninas ir Denisas Pribylas (6:50,22).

Universiados irklavimo regatos aukso iškovojo ir vienvietininkas Mindaugas Griškonis (7:18,32), pirmadienį pagrindiniame finale aplenkęs prizininkais tapusius meksikietį Patricką Loligerį (7:23,94) ir ukrainietį Sergejų Gumenijų (7:28,53).

Universiados Kazanėje irklavimo regatoje lietuviai iš viso iškovojo tris aukščiausius apdovanojimus. Sekmadienį čempionėmis tapo Europos pirmenybėse laimėjusios Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.