Sekmadienį Žukovskio (Rusija) "Meteoro" stadione vyko tradicinės 55-osios brolių Znamenskių atminimo tarptautinės lengvosios atletikos varžybos.

Vyrų 100 m bėgimo rungtyje Rytis Sakalauskas, aplenkęs penkis varžovus ir Rusijos (3), Didžiosios Britanijos ir Ukrainos, užėmė trečią vietą (10,29 sek.).

Rungties nugalėtoju tapo ukrainietis Sergejus Smelykas (10,20 sek.), o antras buvo jo tautietis Igoris Bodrovas (10,28 sek.).

Eglė Balčiūnaitė moterų 800 m bėgime (12 dalyvių) finišavo ketvirta (2 min. 02,47 sek.).

Nugalėjo rusė Marija Savinova (2:00,67), aplenkusi tautietes Svetlaną Podosionovą (2:01,93) bei Ajviką Malanovą (2:02,42).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.