0

Antrąsias pergales Brazilijoje vykstančiame aštuonių komandų Konfederacijų taurės futbolo turnyre trečiadienį iškovojo ir, nepriklausomai nuo kitų susitikimų grupėje, vietas pusfinalyje užsitikrino Brazilijos ir Italijos rinktinės. Pirmosiose A grupės antrojo turo rungtynėse šeimininkai Brazilijos futbolininkai 2:0 (1:0) nugalėjo Meksikos vienuolikę.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Neymaras (9 min.) ir Jo (90+3 min.).

Kitose A grupės antrojo turo rungtynėse Italijos komanda po atkaklios ir permainingos kovos 4:3 (1:2) palaužė Japonijos ekipos pasipriešinimą.

33-ą pirmojo kėlinio minutę po tikslių Keisuke's Hondos (21 min. iš 11 m baudinio) ir Shinjio Kagawos (33 min.) smūgių japonai pirmavo 2:0, tačiau po to tris įvarčius jau įmušė ir į priekį 3:2 išsiveržė italai. Pirmojo kėlinio pabaigoje Daniele De Rossis (41 min.) sušvelnino skirtumą, antrajame kėlinyje Atsuto Uchida (50 min.) pasiuntė kamuolį į savo vartus ir išlygino rezultatą, o netrukus ir 11 metrų baudinį tiksliai realizavo Mario Balotellis (52 min.).

Po keliolikos minučių Shinji Okazakiui (69 min.) dar pavyko išlyginti rezultatą - 3:3, tačiau susitikimo pabaigoje pergalingą įvartį įmušė Sebastianas Giovinco (86 min.).

Trečiajame ture Brazilijos ir Italijos rinktinės išsiaiškins grupės nugalėtoją, o Meksikos bei Japonijos vienuolikės žais paguodos rungtynes dėl trečiosios vietos A grupėje.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai):

1. Brazilija 2 2 0 0 5:0 6

2. Italija 2 2 0 0 6:4 6

----------

3. Meksika 2 0 0 2 1:4 0

4. Japonija 2 0 0 2 3:7 0

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai):

1. Nigerija 1 1 0 0 6:1 3

2. Ispanija 1 1 0 0 2:1 3

3. Urugvajus 1 0 0 1 1:2 0

4. Tahitis 1 0 0 1 1:6 0 Į Konfederacijų taurės turnyro pusfinalį pateks po dvi geriausias grupių komandas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.