Lietuvos futbolo „SMSCredit.lt A lygos“ lyderis Vilniaus „Žalgiris“ tęsia įspūdingą pasirodymą. Penktadienio vakarą 17 turo rungtynėse trenerio Mareko Zubo auklėtiniai išvykoje net 5-1 sutriuškino Gargždų „Bangą“ ir iškovojo penktąją pergalę iš eilės.

Šiame susitikime „žalgiriečiai“ į priekį išsiveržė jau trečiąją minutę, kai įvartį į priešininkų komandos vartus įmušė pastaruoju metu puikią sportinę formą demonstruojantis saugas Mantas Kuklys.

Dar po 14 minučių svečių turimas pranašumas padvigubėjo. Po puikaus Jakubo Wilko perdavimo įvartį į šeimininkų vartus įmušė Andro Švrljuga.

Rungtynėse komandoms sužaidus pusvalandį, „Žalgirio“ turima persvarą tapo triuškinanti. Kamuolį varžovų baudos aikštelėje gavęs Kamilas Bilinskis susitvarkė su gynėjais ir tiksliai pasiuntė jį į „Bangos“ vartų tinklą.

Į nokdauną pasiųsti Gargždų komandos futbolininkai palūžo ir po kelių minučių į savus vartus praleido ketvirtąjį įvartį. Greitą kontrataką surengęs sostinės klubas įmušė dar vieną įvartį, o jo autoriumi tapo Pavelas Komolovas.

Antrojo kėlinio pradžioje „Bangai“ pavyko „žalgiriečių“ turimą persvarą sušvelninti. Vienuolikos metrų baudinį realizavęs Tamazi Chargeishvili sumažino Vilniaus ekipos pranašumą iki 4-1.

Tašką šiame mače padėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Rytis Leliūga. 77 minutę „Žalgirio“ saugas įmušė paskutinį penktąjį įvartį į šeimininkų vartus, o vilniečiai šventė triuškinančią pergalę.

Rezultatas: „Banga“ 1 – 5 „Žalgiris“ 3‘ [0 – 1] Mantas Kuklys 17‘ [0 – 2] Andro Švrljuga 31‘ [0 – 3] Kamil Bilinski 33‘ [0 – 4] Pavel Komolov 52‘ [1 – 4] Tamazi Chargeishvili 77‘ [1 – 5] Rytis Leliūga