Pirmadienio vakarą Šveicarijos pietvakarių mieste Karuže sužaistos tarptautinės draugiškos rungtynės, kuriose jėgas išbandė Kroatijos ir Portugalijos rinktinių futbolininkai. Nors susitikimas įvarčių gausa nepasižymėjo, mačą minimaliu rezultatu 1-0 laimėjo portugalai.

Komandos rungtynes pradėjo eksperimentinėmis sudėtimis. Mažiau pasireikšti gaunantys futbolininkai šįvakar turėjo puikią galimybė įrodyti, kad yra verti vietos savo šalies rinktinėse.

Per pirmas 45 minutes pakankamai progų susikūrė tiek portugalai, tiek kroatai, bet komandoms iki įvarčio vis pritrūkdavo tikslumo.

Galiausiai 36 minutę įvartį į varžovų vartus įmušė Madrido „Real“ klube rungtyniaujantis Cristiano Ronaldo. Pastarajam rezultatyvų perdavimą atliko Silvestre Varela.

Po didžiosios pertraukos aikštėje pasirodė nauji futbolininkai, kurie kur kas pagyvino komandų žaidimą, todėl pakankamai greitas mačo tempas buvo išlaikytas iki pat susitikimo pabaigos.

Deja, antroje rungtynių pusėje kroatams įmušti išlyginamojo įvarčio nepavyko, o persvarą išsaugoję portugalai iškovojo pergalę.

Praėjusį penktadienį Kroatijos ir Portugalijos rinktinės žaidė 2014 metų Pasaulio čempionato atrankos rungtynes. Portugalai namuose minimaliu rezultatu 1-0 įveikė Rusiją, tuo tarpu kroatams išvykoje tokiu pačiu rezultatu 0-1 teko pripažinti škotų pranašumą.