Prancūzijos sostinės "Roland Garros" kortuose vykstančiose atvirosiose Prancūzijos teniso pirmenybėse šeštadienį moterų vienetų varžybų finale dėl pagrindinio prizo, 1,5 mln. eurų čekio ir 2000 WTA klasifikacijos taškų kovos favoritė bei 2002 metais Paryžiuje triumfavusi 31-erių amerikietė Serena Williams ir nugalėtojos titulą ginanti antroji raketė 26-erių metų rusė Marija Šarapova.

Ketvirtadienį pusfinalyje S. Williams per 46 minutes 6:0, 6:1 sutriuškino praėjusiais metais pirmenybių finale žaidusią penktąją pagal reitingą 26-erių italę Sarą Errani bei šiame sezone kortuose iškovojo jau trisdešimtą pergalę iš eilės.

JAV tenisininkei tai bus jau dvidešimtasis "Grand Slam" serijos turnyro finalas per visą karjerą. Penkiolika kartų S. Williams tapo jų nugalėtoja.

M. Šarapova ketvirtadienį pusfinalio mače, kuris dėl lietaus buvo nutrauktas pusvalandžiui, trijuose setuose - 6:1, 2:6, 6:4 - per 2 valandas ir 10 minučių įveikė trečiąją pagal skirstymą 23-ejų baltarusę Viktoriją Azarenką.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.