Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos finale prireikė lemiamų rungtynių. Tačiau Majamio „Heat“ septintame mače su Indianos „Pacers“ žaidė taip, lyg seriją būtų laimėję 4:0, ne 4:3.

Paskutiniajame susistikime „Heat“ krepšininkai namie užtikrintai patiesė itin atkakliai iki tol serijoje čempionams besipriešinusius „Pacers“ rezultatu 99:76 (19:21, 33:16, 24:18, 23:21).

Eriko Spoelstros auklėtiniai trečius metus iš eilės pateko į NBA superfinalą. Pernai dalyvavimas jame baigėsi čempionų žiedais. Šįkart dėl čempionų žiedų Majamio komanda kausis su San Antonijaus „Spurs“.

„Pacers“ paskutinį kartą pirmavo antrojo kėlinuko pradžioje, kai Roy‘us Hibbertas padidino trapų pranašumą iki keturių taškų (23:19). Vėliau jau antrajame ketvirtyje „Heat“ įgijo dviženklę persvarą, kuri iki vienženklės nebesumažėjo iki pat mačo pabaigos.

Nugalėtojams LeBronas Jamesas (8 atk. kam.) pelnė 32 (15/16 baud.), Dwyane‘as Wade‘as (9 atk. kam.) – 21, Ray‘us Allenas – 10 taškų.

Roy‘us Hibbertas (8 atk. kam.) pralaimėjusiems surinko 18, Davidas Westas – 14, George‘as Hillas – 13, Lance‘as Stephensonas – 10 taškų.

„Pacers“ lyderio Paulo George‘o sąskaitoje – tik 7 taškai ir vos 2 taiklūs metimai iš 9 bei 6 asmeninės pražangos per 34 minutes.