Sekmadienį paskutiniosiose Anglijos futbolo čempionato XXXVI turo rungtynėse tarp "Sunderland" ir "Stoke City" ekipų užfiksuotos lygiosios - 1:1 (0:1).

Svečius į priekį išvedė Jonathanas Waltersas (9 min.), o kai pirmojo kėlinio antroje pusėje iš aikštės buvo pašalintas Craigas Gardneris (34 min.), atrodė, kad vienuoliktojoje pozicijoje esanti "Stoke City" (41 tšk.) vienuolikė iškovos pergalę.

Tačiau antrajame kėlinyje Johnas O'Shea (63 min.) įmušė išlyginamąjį įvartį ir "Sunderland" futbolininkai su 38 taškais pakilo į penkioliktąją vietą.

Dvidešimties komandų turnyre pirmauja jau čempiono titulą užsitikrinęs "Manchester United" (85 tšk.) klubas, lenkiantis čempionės titulą praradusią "Manchester City" (72 tšk.) vienuolikę bei Londono "Chelsea" (68 taškai) futbolininkus.

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 25 įvarčiai - Robinas van Persie's ("Manchester United").