Pergale Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mažojo finalo seriją pradėjo „Prienų“ klubas, kuris namuose 78:67 nugalėjo Klaipėdos „Neptūno“ komandą bei serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

Susitikimas prasidėjo nervingai. Sužaidus 3 minutes svečiai tik atidarė savo taškų sąskaitą, kai „Neptūnas“ jau buvo surengęs dvi tikslias atakas – 3:4. Netrukus Artūras Valeika išlygino rezultatą (4:4), bet klaipėdiečiai pelnė 5 taškus be atsako ir truktelėjo į priekį – 9:4. Sėkmingai toliau gynyboje darbuodamiesi „Neptūno“ krepšininkai prieš prasidedant paskutinei minutei pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 20:10. Čia pat Arnas Labuckas bei Gediminas Orelikas pataikė iš toli, nesportinę pražangą gavo Simas Galdikas ir po pirmojo kėlinio „Prienų“ deficitas siekė vos 2 taškus – 18:20.

Antrojo ketvirčio pradžioje šeimininkai atstatė pusiausvyrą (20:20), bet galutinai perimti iniciatyvos nepavyko ir „Neptūnas“ nors ir nežymiai, bet buvo priekyje. Paskutinę sekundę tritaškį pataikęs Gintaras Kadžiulis išlygino rezultatą – 37:37.

Po didžiosios pertraukos sužaidus minutę Vytautas Šarakauskas tritaškiu klaipėdiečius išvedė į priekį (40:38), bet „Prienai“ laimėjo atkarpą 14:0 ir pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 52:40. „Neptūnas“ net 7 minutes nesugebėjo pasižymėti. Tyla nutraukė tik virtuoziškas Mariaus Runkausko metimas iš baudos aikštelės – 42:52. Kėlinys pasibaigė prieniškiams esant priekyje 55:47.

Lemiamame ketvirtyje „Prienai“ išlaikė iniciatyvą savo rankose ir sužaidus 5 minutes vėl turėjo daugiau nei 10 taškų pranašumą – 67:56. Keturis iš eilės taškai leido „Neptūnui“ priartėti, tačiau A.Labuckas smeigė du tolimus metimus iš eilės – 73:60. Per likusį laiką svečiai atsigauti nesugebėjo ir „Prienai“ šventė pergalę.

„Prienai“: S.S.Vene 21 (6 atk. kam.), A.Valeika (6 atk. kam.), G.Orelikas ir G.Kadžiulis 15, A.Labuckas 9 (6 atk. kam.). A.Milaknis 3.

„Neptūnas“: D.Gailius 17 (8 atk. kam.), V.Šarakauskas 13 (7 atk. kam.), V.Vasylius 12, M.Runkauskas 8.