Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono paskutiniosiose ketvirtfinalio rungtynėse Kauno „Bizonai“ namuose 5:1 (2:0, 1:1, 2:0) įveikė Kaliningrado „Delovaja Rus-2“ (Rusija) ekipą ir iškovojo paskutinį bilietą į finalo ketverto turnyrą, praneša hockey.lt.

Dvikova kėlė nemenką susidomėjimą, mat trečioji Vakarų diviziono ekipa turėjo ambicijų įveikti reguliariojo sezono absoliučius nugalėtojus „Bizonus“. Dvikovoje stipresni buvo kauniečiai, kurie rungtynes kontroliavo iki paskutinės minutės.

„Delovaja Rus-2“ bandė kabintis į varžovus antrajame kėlinyje, kai sušvelnino rezultatą iki 2:1, tačiau jau po minutės žaisdama mažumoje „Bizonų“ komanda susigrąžino dviejų įvarčių pranašumą.

Paskutiniajame kėlinyje „Bizonai“ padidino skirtumą iki keturių įvarčių ir drąsiai žengė į finalo ketvertą, kuris įvyks balandžio 27-28 dienomis Kaune.

Tad Klaipėdos „Baltija“, Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“, Šiaulių „Ledo linija“ ir Kauno „Bizonai“ grumsis beveik tokios pačios sudėties finalo ketverte kaip ir antrajame NLRL sezone. Šiais metais Vilniaus „Ober-Haus“ komandą pakeitė Elektrėnų ekipa, kuri jau pusfinalio rungtynėse kurs didžiulę intrigą. Mat Elektrėnų ir Klaipėdos komandos Lietuvos čempionatuose dar praėjusio amžiaus devintajame dešimtmetyje buvo didžiausios konkurentės dėl aukso medalių ir nuolat keitėsi vietomis ant nugalėtojų pakylos.

Dar įdomiau tai, jog abi komandos susitiks jau pusfinalyje. Kitame pusfinalyje Šiaulių „Ledo linija“ kovos prieš ledo šeimininkus „Bizonus“ ir bandys įrodyti, jog praėjusio sezono „sausa“ sėkmė 6:0 taip pat finalinio ketverto pusfinalyje nebuvo atsitiktinė.

Kitokios nuomonės yra pirmojo sezono čempionai Kauno „Bizonai“, kurie bandys įrodyti, jog neveltui sezone neprarado nė taško.

„Bizonai“ – „Delovaja Rus-2“ 5:1 (2:0, 1:1, 2:0). „Bizonai“: J.Misikonis 2, V.Sajus, B.Jakšys, M.Starkovas po 1 įvartį. „Delovaja Rus-2“: A.Frolovas 1 įvartis.

I-o diviziono finalinio ketverto tvarkaraštis, Kauno „Akropolio“ ledo arena

Balandžio 27 d., 14.45 val. – Klaipėdos „Baltija“ – Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“; Balandžio 27 d., 17.00 val., Kauno „Bizonai“ – Šiaulių „Ledo linija“; Balandžio 28 d., 12.10 val., rungtynės dėl trečiosios vietos; Balandžio 28 d., 14.30 val., finalas.