Sekmadienį Vokietijoje vykusiame 28-ajame Hamburgo "Haspa" maratone triumfavo Lietuvos stajerė Diana Lobačevskė.

Lietuvė nuotolį įveikė per 2 valandas 29 minutes 17 sekundžių. Greičiau (2:28:03) ji yra bėgusi tik 2010 metais Italijoje.

Įveikus pusę maratono distancijos D. Lobačevkė buvo septinta (1:15:21), po 35 km pakilo į trečiąją poziciją, o 40 km įveikė jau būdama lydere.

Antrą vietą moterų grupėje užėmė šveicarė Maja Neuenschwander (2:30:50), trečią - Kenijos bėgikė Priscilla Lorchima.

Vyrų grupėje nugalėtoju tapo Kenijos stajeris Eliudas Kipchoge (2:05:30), aplenkęs prizininkais tapusius etiopą Limenihą Getachewą bei tėvynainį Lawrence'ą Kimaoyo (2:10:27).

Hamburgo maratonas įtrauktas į Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) auksinių maratonų sąrašą.