0

Madrido „Real“ ekipa tęsia nepralaimėtų rungtynių seriją Ispanijos „La Liga“ čempionate. 32 ture trenerio Jose Mourinho auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 3-1 įveikė Sevilijos „Real Betis“ komandą, bet „karališkojo“ klubo pergalę apkartino susitikimo pradžioje patirta Marcelo trauma.

Gynėjas iš Brazilijos buvo pakeistas jau 15 minutę, kai kovoje dėl kamuolio su Dorlanu Pabonu patyrė kojos traumą. Traumuotą futbolininką aikštėje pakeitė jaunasis Madrido komandos gynėjas Raphaelis Varane‘as.

Pirmasis įvartis šiame susitikime buvo įmuštas paskutinę pirmojo kėlinio minutę. Prieš teisėjo pridėtas dvi minutes šeimininkų gretose pasižymėjo vokietis Mesutas Ozilas, kuriam rezultatyvų perdavimą atliko Karimas Benzema.

Po didžiosios pertraukos į aikštę grįžę abiejų komandų futbolininkai žaidė atkakliai. Progų įvarčiams pelnyti turėjo tiek vieni, tiek kiti, bet 57 minutę dar vieną įvartį įmušė „Real“ klubas.

Madrido ekipos lyderis Cristano Ronaldo atliko tikslų perdavimą komandos draugui K.Benzema, o šis puikiu smūgiu padvigubino šeimininkų turimą persvarą.

73 minutę svečiams pavyko varžovų turimą persvarą sumažinti perpus. Tiksliai vienuolikos metrų baudinį realizavęs Jorge Molina atgaivino šiose rungtynėse intrigą.

Nepaisant to, tašką šiame susitikime padėjo pirmojo įvarčio autorius M.Ozilas. 90 minutę po Jose Callejono perdavimo pasižymėjęs vokietis pelnė asmeninį dublį ir įtvirtino savo komandos turimą persvarą.

Verta paminėti, kad šiame mače Madrido komandos gretose debiutavo akademijos auklėtinis Casemiro. Startinėje sudėtyje rungtynes pradėjo ir dar vienas Ispanijos sostinės ekipos akademijos užaugintas futbolininkas Nacho.