Trečiadienį Kinijoje prasidėjo trečiasis pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės etapas, kuriame pirmosios atrankinėse varžybose dalyvavo moterys.

A grupės (27 dalyvės) nugalėtoja tapo olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė, kuri surinko 3808 taškus.

Lietuvos sportininkė aplenkė kinę Xiaonan Zhag (3744 tšk.) bei prancūzę Elfie Arnaud (3744 tšk.).

Lietuvoa atstovė po fechtavimosi rungties (1000 tšk.) buvo antra, plaukime (1076 tšk.) finišavo keturiolikta, o bėgimo ir šaudymo rungtyje (1732 tšk.) užėmė aštuntąją vietą.

B grupėje startavusi 2012 metų Londono vasaros olimpinių žaidynių dalyvė Gintarė Venčkauskaitė su 3784 taškais užėmė septintąją vietą bei iškopė į finalą.

G.Venčkauskaitė fechtavime buvo 23-čia, plaukime - šešiolikta, tačiau bėgimo ir šaudymo rungtyje finišavo trečia.

Geriausiai atrankos B grupėje sekėsi Azijos atstovėms - kinei Wanxia Liang (3876 tšk.), pietų korėjietei Minai Jeong (3848 tšk.) bei kitai Kinijos atstovei Wei Wang (3796 taškai).