Ispanijoje „Sevilla“ ekipa pirmavo solidžiu rezultatu 3-0, bet antrajame kėlinyje liko dešimtyje ir išbarstė turėtą persvarą. „La Liga“ pirmenybių 32 turo rungtynėse trenerio Unai Emery auklėtiniai išvykoje rezultatyviomis lygiosiomis 3-3 sužaidė su Sevilijos „Real Betis“ ekipa.

Svečiai įspūdingai žaidė nuo pat pirmų susitikimo minučių. Jau septintą minutę po rezultatyvaus Jose Antonio Reyeso perdavimo įvartį į šeimininkų vartus įmušė Ivanas Rakitičius. Maždaug po dešimties minučių kroatas pasižymėjo dar kartą.

33 minutę „Sevilla“ turimas pranašumas tapo triuškinantis. Atakų lyderis Alvaro Negredo įmušė įvartį ir rezultatas tapo 3-0. Dar kartą Sevilijos komandos gretose rezultatyvų perdavimą atliko J.A.Reyesas.

„Betis“ klubo situacija pagerėjo pirmojo kėlinio pabaigoje, kai 43 minutę pirmąjį įvartį šeimininkams pelnė Dorlanas Pabonas. Negana to, 54 minutę „Betis“ įmušė dar vieną įvartį. Vienuolikos metrų baudinį realizavęs Rubenas Castro sumažino svečių turimą persvarą iki minimumo.

Dar po kelių minučių šeimininkai įgijo kiekybinę persvarą. Raudoną kortelę prieš save išvydęs Gary Medelis buvo priverstas palikti aikštę ir likusį pusvalandį „Sevilla“ žaidė dešimtyje.

Nors svečiai stengėsi turimą persvarą išsaugoti, to padaryti nepavyko ir 89 minutę rungtynėse pusiausvyrą atstatė Nosa Igieboras, kurio įvartis šiame susitikime buvo paskutinis.