0
TV3

Vis labiau artėjant Anglijos „Premier“ lygos sezono pabaigai turnyrinėje lentelėje darosi karšta. 32 turo rungtynėse Liverpulio „Everton“ ekipa išvykoje sugebėjo rezultatyviomis lygiosiomis 2-2 sužaisti su Londono „Tottenham“ klubu ir sujaukti trenerio Andre Villas-Boaso planus sėkmingai likti didžiajame ketverte.

„Spurs“ ekipa į priekį išsiveržė jau pirmąją susitikimo minutę, kai po tikslaus Jano Vertongheno perdavimo įvartį į svečių komandos vartus įmušė Emmanuelis Adebayoras.

Šeimininkai ilgai turima persvara nesidžiaugė, nes 15 minutę puikiu smūgiu galva rezultatą išlygino „Everton“ komandos vidurio gynėjas Philas Jagielka, kuriam rezultatyvų perdavimą nuo kampinio gairelės atliko krašto gynėjas Leightonas Bainesas.

Antrojo kėlinio pradžioje viskas apsivertė aukštyn kojomis. 53 minutę įvartį įmušė Liverpulio ekipa ir atsiliekančiųjų vaidmenyje atsidūrė „Tottenham“ komandos futbolininkai. Po Victoro Anichebe perdavimo pasižymėjęs Kevinas Mirallas pirmą kartą išvedė „mėlynuosius“ į priekį.

Po praleisto įvarčio „Spurs“ ekipa siekė reabilituotis ir kuo greičiau rezultatą išlyginti, bet šeimininkams tai pavyko padaryti tik susitikimo pabaigoje, kai 87 minutę įvartį pelnė pastaruoju metu vis geresnę sportinę formą demonstruojantis Gylfi Sigurdssonas.

Nors per pridėtą antrojo kėlinio laiką „Tottenham“ stengėsi dar kartą rezultatą persverti savo naudai, to padaryti nepavyko ir „Spurs“ ekipa prarado dar du svarbius taškus. Pergalės neiškovojusi Londono ekipa suteikė galimybę kitam sostinės klubui „Arsenal“ pakilti laipteliu aukščiau.